Sinterklaas komt dit jaar ook naar Heemskerk. De traditionele feestelijke intocht op zondag 15 november kan door de Corona-situatie helaas geen doorgang vinden.

Vanuit zijn vaste verblijfplaats op Chateau Marquette probeert de Sint zoveel mogelijk cadeautjes en pepernoten voor de kinderen van Heemskerk te verzorgen.

Alleen de pieten hebben de weg naar Heemskerk nog niet allemaal gevonden. Hierdoor stapelen de problemen voor de Sint zich op. Pakjes inpakken, gedichten maken en pepernoten bakken zijn voor de Sint geen alledaagse koek.

Hoe de Sint er uiteindelijk in slaagt om de wensen van de kinderen in vervulling te laten gaan is te zien in een film die op RTV Heemskerk wordt uitgezonden. Vanaf zondag 15 november 10:00 uur wordt dit elk uur uitgezonden op KPN kanaal 1466 en Ziggo kanaal 42. Uiteraard is de film ook vanaf deze datum te bekijken van onze eigen website.